Autoliste
Jaunumi | Arhīvs

 Seko mums Twitter.com
 Vietu uz servera nodrošina DEAC

Best of eXpotīcija ORGuliste (cenzēts)  (2010-05-23)

GT: Zāģu skaidām pildītais filozofs Vinnijs Pūks liek sveicināt.

GT: Nekādu pārmērību. Vienkārši tā, lai dalībniekiem ir skaidrs, kas ir kas.

LETA: Naudas trūkuma dēļ slēgs Kalpaka muzeju un Ziemassvētku kauju muzeju.

Agnese: Ja kultuuras ministrija taa turpinaas, ko Kabana Enkurs dariis pavasara pasaakumos?

GT: Visas idejas tiks izskatītas, dažas gan jau arī pieņemtas.

Didzis: Dalībniekam tiek uzkrauta pilna uzkabe un viņš tiek nosūtīts 30km (varbūt, ja esam mīļi, tad var dot kādus 5-6km) pārgājienā medīt bubuļus, kamēr pārējā ekipāža var apciemot citus KP (tas 1 kurš staigāsies noteikti gribēs nobeigt komandas biedrus par deliģēšanu).

maara: aaaaaaa... laba doma. kadas veel idejas?

GT: Ievērojot labu tradīciju, Māra tiek laipni lūgta sameklēt CSN grāmatiņu un uzģenerēt 30 jautājumus dalībnieku morālai degradēšanai.

maara: Autoliste neapgalvo, ka pasazieriem par katru cenu jabut skaidraa – nav tik sakaapinaata ta lieta.

mediamasterLV: nācās konstatēt, ka arī baltie ceļi (JS klasifikācija) šobrīd ne visur ir izbraucami. Divas reizes iesēdāmies uz meža ceļa starp Sēnīti un Vangažiem. Pirmajā reizē pietika drusku pastumt atpakaļ un ar ieskrējienu forsēt citu braucējo savandīto posmu, otrajā reizē ar stumšanu, rakšanu un filozofēšanu noņēmāmies minūtes 15.

GT: vai mēs gribam videoleģendas filmēt ziemā, naktī, lietū vai kādos citos ekstremālos apstākļos?

maara: nu es personiigi diezvai rausos to dariit, BET es noteikti priecatos par to, ka daliibniekiem rezultaats buutu jaalieto.

Agnese: Skatoties video, eedu pankuukaas ar avenju zapti. Novērsos no ekrāna un tad man šķita, ka zaptei, kaut kas ir pasperts klāt. Jo tur pēkšņi bija ZIEMA. :D

maara: pa smuko :)

Agnese: Galvenais jautājums - kā mēs nodrošināsim to bariņu ar teltīm ceļa malā arī pasākuma laika? ;)

maara: viss fosi, tik vinji ir kaa beerni - saka, ka netic Zsv veciitim, tak katru gadu gaida. t.i., to KAUTKO legendas gala vinji grib ieraudziit un viljaas, ja nav.

Agnese: Nu tad jaaizsludina sadarbiiba ar kaadu modelju agjentuuru. Katraa beigu punktaa pa blondiinei un vismaz puishu komandaam buus kas skaists apskataams.

mediamasterLV: Un tagad, dārgais Dalībniek, Tu esi sasniedzis leģendas ABC finišu. Paskaties pa labi un izlasi, kas rakstīts uz DEF, paskaties caurtekā zem ceļa un saskaiti GHI. Pēc tam izvelc JKL pakāpes sakni, aproksimē pēc Gausa sadalījuma, noapaļo līdz 99 cipariem aiz komata, un iegūsti koordinātes vietai, kur var atrast atbildi uz jautājumu - kāds ir mazākā kvadrāta laukums?

maara: Uzmanīgi ar tiem muzejiem... Vai arī paņemat līdzi kameru un nofilmējiet nākošo video - "Neatrastais muzejs" :)

Agnese: Shitaa Tu man nosiisi jebkuru iekaari un patiku pret weekenda plaaniem. Ir jau noskaidrots, ka raceejs no manis zheeliigs un stuumeejs veel nelietojamaaks. :D

Didzis: Cerēsim, ka uz lielāko daļu muzeju ved alejas, lai var zināt, kur tieši iet ceļš ;-D

Agnese: Sestdien es biju nosalusi, nosalusi un veelreiz nosalusi (pirmie 2 muzeji atrodas neapsildaamaas telpaas.) Shobriid es personiski balsoju par vairaak braukaashanu tad, kad paliks siltaaks un baltais drankjis nokusiis, nevis tagad metodiski atsalt reizi nedeeljaa.

mediamasterLV: Antarktīda gatavā:

Ojārs: Tu kljuudies. Antarktiidaa tagad vasara :D

Agnese: Šķaudīšana kultūrvēsturiska objekta virzienā - 0,5 Ls / šķaudiens.

mediamasterLV: Pirmais pārsteigums bija, tikko izkāpjot no mašīnas, jo zemē atradām... A4 lapu plastmasas kabatiņā, uz kuras bija 6 jautājumi par apskatāmo objektu. Nu ko, vietas popularitāte aug acīm redzami :)

Agnese: Tagad man ir blonds jautaajums - kas ir tie zilie waypointi, kuri saakas ar BAZ?

mediamasterLV: 20XX. gadā mēs brauksim izvēlēties mošejas...

Agnese: Arti, piedod, baznīcas neapkoordineejaam un neapjautaajojaam, Saulkrastos pēc muzejiem bijām nejēgā atsaluši un negribējām nokavēt randiņu ar šinšilām.

Tjigra: neienaaca praataa, ka, uz bazniicu ejot, ir gumijnieki jaavelk

Agnese: Mājupceļā, dodoties uz Garkalnes baznīcu atklājām ceļu par kuru nedrīkst braukt un ceļu par kuru nevajag braukt. (dēļ bedrēm, skaistām un daudz.)

mediamasterLV: Gaidām smukās & ļaunās bildes :) Tad arī izlemsim, kas un kā.

Agnese: Bildējām. tb. Tjigra bildēja. Bildes būs. Tjigraaaaaaaaa :)

Tjigra: shobriid dara visu, lai nebuutu jaadara tas, kas buutu jaadara :D

Tjigra: Proceseeshanas gaitaa radaas teiciens - nu ir dziljaa fotozhopaa.. :D

mediamasterLV: Austriņkalns smuki versus Austriņkalns sadistiski

  • izmantosim sadistiski
  • pamatojums - vismaz galerijā nemaz tik smuki nelikās (sorry), toties sadistiski neapšaubāmi ir :)

mediamaterlvLV: v2 koordinātes ir Rīgas jūras līcī... :) izskatās, ka kaut kur ir copypaste type error.

Tjigra: btw, noluukotaa D-pola vieta arii shobriid bez laivas nav paaraak aizsniedzama un koordinaates ir njemtas uudensshkjeershlja otraa krastaa, bet uz pasaakuma briidi, mandomaat, orgiem tas buus izdaraams un daliibniekiem dziivi arii makjeniit sarezhgjiis.

maara: es jau toc tada nepiedalisos - man riebj auksts uudens jebkuras devaas. m., sodien pierunaaja ekipaazu apbraukt braslu, kuru vakar tomer skersojam

Tjigra: gumijnieki mashiinaa nepasargaa no kaaju sameerceeshanas :)

GT: Tiek izsludināta meklēšana vietai, kur dalībniekiem pakāpties augstāk.

mediamasterLV: Sākumā izskatījās diezgan bēdīgi, jo koki vai nu tādi, kur var kāpt tikai kaķveidīgie ar asiem nagiem, vai arī vispār viss nocirsts līdz ar zemi.

Tjigra: sameeraa skeptiski skataas uz orgu pashu speejaam uzkaapt kaadaa staltaa priedee :D

mediamasterLV: Pie vienas priedes pat apstājāmies un notestējām līdzpaņemtās trepes, bet nekāda kārtīga kāpšana nesanāca, jo pietrūka kāds 1 1/2 metrs, savukārt izmisuma solis ar auto piebraukšanu pie koka un trepju stutēšanu uz tā nelikās īpaši pievilcīgs.

maara: Reinis ta ka maak, bet taa kaa nevar, t.i., nav laika :(

mediamasterLV: Beigās mežmalā sameklējām normālu egli, kurā arī tika uzlīsts un objekts atzīts par piemērotu. Principā tur var uzkāpt pilnīgi bez jebkāda aprīkojuma tieši no zemes, nekādu izteiktu sveķu uz stumbra nav (vismaz jaunās bikses palika nesabojātas :)

maara: man, ludzu, lielakiem burtiem - kapec jebkura no parejiem diviem laucinjiem nevar stumdiities? reljefs ar sliipumu ka reizi ir kruti.

mediamasterLV: Reljefs ar slīpumu nozīmē, ka vienā virzienā nekas nav jāripina ibo ripo gandrīz vai pats no sevis ;)

maara: vienaa virziema ta ripos, tak otraa buus jaastum ar vairak ka dubultu speeku.

maara: ja kadi ir bijusi tik drosmigi un startejusi divu personu sastava - nu... vinjiem sakata visu dienu bus loti gruuti, ko ta tur velviens KP vairak vai mazaak...

GT: Pēc pēdējās Māras vēstules es vairs īsti nefilmēju ar ko un pa ko tiks šauts. Jebkurā gadījumā šāda veida uzdevumam vajadzīgs

  • mērķis
  • šaujamais (gaisa šautene, medību bise, zemūdens harpūna, kaķene, šautriņas, whatever)
  • munīcija

maara: ideja kaa taada no ta nebojaajas :)

maara: REINI, vai Tu saproti ko un cik Artis veelas sanemt? ja jaa, uz prieksu – paari zogam!

Reinis: Lūdzu, iesniegt sarakstu ar to, ko nepieciešams iegādāties no subj. Citādi lasot iepriekšējos 100000000 mailus man tā arī nav tapis skaidrs ĪSI UN KONKRĒTI, ko vajag.

Agnese: Mums ar Tjigru bija goda lieta iemēģināt cik lecinošas ir katras apskatītās smiltiņas, nekad nebiju domājusi, ka tā nodarbe TĀ noslogo vēdera presīti. Šodien pie katras neuzmanīgākas vēdera presītes pielietošanas, atceros mūsu vakara atrakcijas. :)

Tjigra: A kaa vinjiem tur taalaak - kaa nokriti, taa lec, jebshu nokriti, nostaajies atkal akuraati uz abaam kaajaam un tad lec, vai nokriti, atgriezies uz atspeeriena deelj un lec veelreiz?

GT: Es uzdošu muļķīgo jautājumu - jums ir kādreiz gadījies redzēt vismaz filmā kā lec ķenguri?

Agnese: Nekad nebiju domājusi, ka lēkāšana ir TIK sarežģīta ... un sāpīga :D

GT: Eksperimenta gaitā piemājas dārzā konstatēts sekojošais: es, neiesildījies un fiziski švaks datoriķis pēc definīcijas, biroja kurpēs varu veikt ķengurlēcienu ~5m attālumā (mērlente beidzās, dzīvžogā vēl gluži netrāpīju)

Didzis: Tas nozīmē, ka mums vajadzēs mērlenti, kas ir garāka par 5m (noteikti, ka starp dalībniekiem ir arī profesionāli lēcēji, kas ķenguriski lec tālāk par 5m)

Tjigra: Vinji nav diezko ieintereseeti rekordus staadiit, jo tuvu var leekt preciizaak, bet vismaz vienu garu meeraamriiku mums dereetu gan, jaa.

Didzis: Ieinteresētība ir viens, reglamenta diagonāla lasīšana ir pavisam kas cits un salīdzinoši bieži novērota parādība.

GT: Pilnai laimai mums pietrūkst 2 pūkainu papilduzdevumu, balansa nolūkos vairāk saistītu ar smadzeņu, nevis muskuļu izvingrināšanu.

Tjigra: luudzu paliidziibu nepareizo atbilzhu izgudroshanaa shaadiem jautaajumiem: kas ir ljoti labi uzklupeeji?

maara: ODI!

Tjigra: Ooojaaa :D

Tjigra: Pasham sacereejumam man ir uztapis saakums, bet turpinaajuma tapshanai nepiecieshams vai nu siltaaks laiks vai bezmiegs

Tjigra: bubulji un peekas ir gana pamanaami objekti, proti, lapeniite un shuupoles, bet vai kaads jamos skaitiis pa celjam?

maara: nu baac... es noguru jau lasot un to DARIIT mani nepiespiedis NEKAS!

Agnese: Lauva ne tjigra.

maara: es, dabigi, vel mazak sapratu un ieteicu velreiz izlasiit reglamentu un ja nepalidz - sutit uz sejieni to pasu jautajumu. nu ta toli pielecis, toli vel lasa, toli vel rakstiis.

Reinis: Vai ir paredzēti soda punkti tiem, kuri negrib rēķināt, bet vienkārši grib uzzināt, kur būs starts?

maara: nu Tu pateici... ja negrib, neuzzin - tas ari ir vinju sods. lai startee Tautas klasee, ja taadi niikulji - prieks tiem 8os tak publices risinājumu (starta vietu).

mediamasterLV: Atbilde ir pareiza, jautājums ne gluži.

maara: manpraat, tautai, kura jutas agri celusies brivdienas riitaa, ir motiveejosi redzeet kaadus, kas jau 6+ stundas jonjo apkaart.

Tjigra: Meerfijs, atshkjiriibaa no manis, negulj arii tik agraa riita stundaa :D

maara: kaukata es aizdomajos, kad pat CDT Peteris pateica, ka Elite esot pa traku.

mediamasterLV: Tas labi. Vismaz Kādam Nav Vienalga.

Tjigra: Mani sajuusminaaja reglamenta peedeejais fragments, tas, kursh tieshi pirms wap rokasgraamatas :D

mediamasterLV: Nav ko jaukt galvu dalībniekiem, ja tas traucē mums pašiem.

GT: Balti mēs varbūt neesam, toties Pūkaini gan.

Kurp aizšaut? Nr. 1  (2024-02-17, papildināts 2024-02-18)
Palīdzēsim Rū!  (2016-05-26)
Par Sprīdīti. Pēcvārds*  (2013-10-11)
Atsauksmes par «Sprīdītis. Nekur nav tik labi kā mājās»  (2013-09-30, papildināts 2013-10-10)
«Sprīdītis. Nekur nav tik labi kā mājās» dokumentācija  (2013-09-11, papildināts 2013-09-27)
Sprīdītis - sāc pelnīt punktus augustā!  (2013-08-26)
28.septembra pasākumam pieteikušās 20, reģistrētas 20 ekipāžas  (2013-08-02)
Jau 28.septembrī - Sprīdītis. Nekur nav tik labi kā mājās.  (2013-07-29)
Tava ekipāža vēlas brīvu dalību «7.668556»?  (2013-07-29)
Tiekamies 28.septembrī!  (2013-06-29)
Autoliste iesaka: Makatana 2  (2012-11-03)
Rallijs Kollis 2012 izvērstie rezultāti  (2012-05-22)
Rallijs Kollis 2012 oficiālā saziņa  (2012-05-11)
Reģistrācijas informācija Rallijs Kollis’2012  (2012-04-13, papildināts 2012-05-09)
Autoliste iesaka: Rallijs Kollis’2012  (2012-04-12)
Calibra.lv 666 un NPK piedāvā!  (2011-10-24)
Atsauksmes par Dvēselītes meklēšanu  (2011-09-25)
Best of «Dvēselīte» ORGuliste (cenzēts)  (2011-09-25)
Dvēselīšu meklēšanas nakts noslēgums  (2011-09-20)
Pasākuma «Dvēselīte» rezultāti, logo, nolikums un reglaments  (2011-09-15)
2011. gada Tumsas pasākumam pieteikušās 20 ekipāžas, reģistrētas 20!  (2011-08-01)
Tradicionālais Tumsas pasākums - 24. septembrī!  (2011-07-24)
Turpinam atbalstīt Baikāla ekspedīciju!  (2011-06-24)
Atsauksmes par Autoliste.Pašos spēka gados!  (2011-05-30)
Best of ORGuliste (cenzēts)  (2011-05-28)
Autoliste. Pašos spēka gados! dokumentācija  (2011-05-23)
Autoliste Nīderlandē  (2011-05-09)
Autoliste devīga - sāc pelnīt punktus jau janvārī!  (2011-05-01)
Autoliste. Pašos spēka gados! 4. priekšspēle notika 30. aprīlī!  (2011-04-28)
CDT un fillmore ceļos uz Baikālu!  (2011-04-03)
Stāsts no CDT - par 3. priekšspēli  (2011-03-27)
Autoliste. Pašos spēka gados! 3. priekšspēle notika 26. martā!  (2011-03-22)
Autoliste. Pašos spēka gados! 2. priekšspēle notika 26. februārī!  (2011-02-25)
Piezvani man! nolikums, rezultāti un himna  (2011-02-18)
Autoliste. Pašos spēka gados! 1.priekšspēle notika 29.janvārī!  (2011-01-27)
Piezvani man! reģistrētas 8 ekipāžas  (2011-01-14)
Š.g. 19.februārī - Piezvani man!  (2011-01-12)
Autoliste savā 10.gadā devīga - sāc pelnīt punktus jau janvārī!  (2011-01-02)
Autoliste. Pašos spēka gados! pieteiktas 32, reģistrētas 32 ekipāža!  (2011-01-01)
Jau 11.decembrī - CDT Lapsas Golfs. Ātrais.  (2010-12-11)
Autoliste. Pašos spēka gados! notiks 2011. gada 28.maijā!  (2010-12-05)
Š.g. 13.decembrī notiks Latvijas Autoklubu apvienības dibināšana!  (2010-11-22)
Autoliste iesaka - CDT Kartogrāfs 27. novembrī!  (2010-10-14)
Atsauksmes par Ezīša miglāju  (2010-09-27)
Ezīša miglāja rezultāti  (2010-09-26)
Best of ORGuliste (cenzēts)  (2010-09-26)
BUJ, FAQ un 4aBo Ezītim  (2010-09-24)
«Ezīša miglājs» nolikums, reglaments un logo  (2010-09-22)
Ezīša miglāja nakts noslēgums  (2010-09-20)
Autolistes sarunas vēstuļkopas formātā!  (2010-08-07)
Ezīša miglāja baudīšanai pieteiktas 25, reģistrētas 24 ekipāžas  (2010-07-02)
Tehnisku iemeslu dēļ reģistrēšanās WAP sistēmā būs iespējama tikai vakarā!  (2010-07-01)
«Ezīša miglājs» - jau 25. septembrī!  (2010-06-25)
eXpotīcija. Atkārtojums  (2010-06-06)
Daudzīgais 4x4klubs.lv piedāvā!  (2010-06-02)
Īsas pamācības skrūvēšanā, šaušanā un ķengurlēkšanā  (2010-05-31)
eXpotīcija bildēs  (2010-05-24)
Atskatoties uz eXpotīcijas norisi  (2010-05-23)
eXpotīcijas rezultāti un atsauksmes  (2010-05-23)
Best of eXpotīcija ORGuliste (cenzēts)  (2010-05-23)
eXpotīcijas finiša vieta  (2010-05-21)
eXpotīcijas reglaments un citi dokumenti  (2010-05-20)
eXpotīcijas reģions un nolikums  (2010-05-17)
eXpotīcijas nolikums un logo  (2010-05-12)
4x4 Klubs aicina - Centrs 2010!  (2010-05-05)
Organdizatoru dungādziesmiņa, atceroties ziemas darbus  (2010-04-07)
eXpotīcijas neoficiālā karte  (2010-04-01)
Autoliste informē!  (2010-03-01)
Autoliste plāno, Ministru kabinets dara...  (2010-02-13)
Darbs pie pasākuma veidošanas kūsāt kūsā!  (2010-02-01)
Kā atVILCEENI Polārlapsu ķert brauca...  (2010-01-25)
2010. gada 22. maija pasākumam pieteikta 35, reģistrētas 35 ekipāžas  (2010-01-01)
2010. gada 22. maijā...  (2009-12-30)
Par to pašu  (2009-12-09)
4x4 Klubs aicina - Dublis Nr.4!  (2009-11-04)
Foto no Zelta Ceļa  (2009-09-29)
Atsauksmes par Zelta Ceļu  (2009-09-28)
Domātāju klases teorētiskais pamatojums  (2009-09-28)
Zelta Ceļš atkārtojums  (2009-09-27)
Zelta Ceļš rezultāti  (2009-09-27)
Best of Zelta Ceļš ORGuliste (cenzēts)  (2009-09-27)
Pasākuma Zelta Ceļš reglaments  (2009-09-24)
Pēcpasākuma naksniņas  (2009-09-24)
Pasākuma Zelta Ceļš nolikums  (2009-08-31)
Nakšņošana no 26. uz 27.septembri  (2009-08-24)
ACI Eesti Cup 2009 Afterpārtijs - 22.augustā!  (2009-08-10)
GSS'2009 atcelts!  (2009-07-31)
ACI Eesti Cup'2009 stāstos  (2009-07-29)
ACI Eesti Cup bildēs  (2009-07-27)
Uz Zelta ceļu pieteiktas 24 ekipāžas, reģistrēta 21 ekipāža  (2009-07-27)
ACI Eesti Cup rezultāti (atjaunoti)  (2009-07-26)
ACI Eesti Cup starta koordinātes  (2009-07-23)
ACI Eesti Cup leģendas  (2009-07-22)
Best of ACI Eesti Cup ORGuliste (cenzēts)  (2009-07-22)
ACI Eesti Cup'2009 reglaments un Igaunijas CSN  (2009-07-21)
Par nokļūšanu no kontinenta uz salu  (2009-07-07)
Uz GSS'2009 reģistrētas 4 ekipāžas, pieteiktas 4 ekipāžas  (2009-06-26)
Zelta ceļš - 26. septembrī!  (2009-06-18)
AutoChase International Eesti Cup - Introduction to Saaremaa  (2009-06-12)
Nakšņošana AutoChase International Eesti Cup'2009  (2009-06-10)
Chase : Underworld notiks 2009. gada 18. jūlijā!  (2009-06-02)
Atsauksmes par 12 ķebļiem  (2009-05-26)
Foto no 12 ķebļiem  (2009-05-26)
12 ķebļu atkārtojums  (2009-05-26)
12 ķebļi rezultāti  (2009-05-24)
BUJ, FAQ un ЧаВо  (2009-05-21)
Reglaments un tā pielikumi  (2009-05-21)
Best of ORGuliste (cenzēts)  (2009-05-24, papildināts 2009-05-21)
Rajons X  (2009-05-18)
.. purvos, mežos ...  (2009-05-16)
.. kurp vedīs jūsu ceļi ...  (2009-05-11)
Par bāzes vietu un nakšņošanas iespējām no 23. uz 24. maiju!  (2009-05-08)
GSS' 2009 - 22. augustā!  (2009-05-07)
Dalījums klasēs 12 ķebļos!  (2009-04-23)
CDT Lapsa aicina!  (2009-03-16)
Uz AutoChase International Eesti Cup'2009 pieteiktas 13, reģistrētas 11 ekipāžas  (2009-02-02)
AutoChase International Eesti Cup'2009 - 25. jūlijā!  (2009-01-20)
23. maija pasākuma atbalstītāji  (2009-01-14)
Uz 23. maija pasākumu «12 ķebļi» pieteiktas 37, reģistrētas 35 ekipāžas  (2009-01-05)
Par wap lietošanu reģistrācijai un citām vajadzībām  (2009-01-04)
Ieskats Salā  (2008-06-18, papildināts 2008-11-17)
Pievienosies?  (2008-06-18, papildināts 2008-11-09)
Sveiciens CDT!  (2008-10-06, papildināts 2008-11-08)
Foto no Uguns un Nakts!  (2008-10-06)
2009. gada 23. maijā...  (2008-10-06)
Uguns un Nakts atkārtojums!  (2008-09-29)
Atsauksmes par Uguns un Nakts  (2008-09-29)
Uguns un Nakts nolikums  (2008-09-21, papildināts 2008-09-28)
Uguns un Nakts rezultāti  (2008-09-28)
Uguns un Nakts apbalvošana  (2008-09-28)
Uguns un Nakts reglaments  (2008-09-25)
KājniekChases 2008 atskaņas  (2008-09-09)
Uguns un Nakts norise  (2008-09-07)
Uguns un Nakts testa spēle  (2008-09-07)
Enkurs aicina!  (2008-08-25)
Subaru power club aicina!  (2008-08-22)
GSS 2008 bildēs  (2008-08-11)
GSS'2008 atsauksmēs  (2008-08-11)
GSS' 2008 rezultāti  (2008-08-10)
GSS'2008 dienaskārtība un citas nianses  (2008-08-05)
Uguns un Nakts atbalstītāji!  (2008-08-04)
Uguns un Nakts - reģistrācija vēl 5 ekipāžām!  (2008-07-28)
Par wap lietošanu reģistrācijai un citām vajadzībām  (2008-07-25)
Uguns un Nakts notiks 27. septembrī!  (2008-07-21)
Latvijas Sarkanā Krusta paraugdemonstrējumi - GSS  (2008-07-17)
Chase: Kaos - 19. jūlijā!  (2008-07-15)
GSS' 2008 pieteiktas ekipāžas  (2008-07-13)
Autolistei Latvija pa mazu!  (2008-06-18)
GSS  (2008-06-12)
Enkura Saules aicina!  (2008-05-30)
Fotogrāfijas  (2008-05-30)
Velkam ārā kalendārus!  (2008-05-30)
Atsauksmes  (2008-05-27)
Paldies atbalstītājiem!  (2008-05-26)
...un atkal tukšs un kluss ir klajumā.  (2008-05-26)
Ultra klases uzvarētāji CDT aicina!  (2008-05-26)
Vietu sadalījums Ultra klasē  (2008-05-25)
Vietu sadalījums Elites klasē, ar GPS  (2008-05-25)
Vietu sadalījums Elites klasē, bez GPS  (2008-05-25)
Vietu sadalījums Tautas klasē, ar GPS  (2008-05-25)
Vietu sadalījums Tautas klasē, bez GPS  (2008-05-25)
Atsauksmes, foto, video  (2008-05-25)
Kopējie rezultāti  (2008-05-25)
AutoChase eVocation reglaments  (2008-05-23)
AutoChase eVocation reglamenta pielikumi  (2008-05-23)
AutoChase: eVocation norises rajons  (2008-05-19)
AutoChase: eVocation startu vietas  (2008-05-19)
Jo vēl aizvien, aizvien ik rītus Vidzeme kā cielaviņa pretī skrien…  (2008-05-19)
Informācija un palīdzība  (2008-05-18)
Ekipāžu numerācija, reģistrācijas un startu laiki  (2008-05-17)
Atgādinam - līdz 18. maijam jādeklarē transporta līdzeklis!  (2008-05-17)
Vaicāji, kur rītausma mazgā baltas kājas…  (2008-05-17)
Bonuskvests svētdienā!  (2008-05-16)
Vecais skolas autobuss, tava stūre mana būs, kopā tālu brauksim mēs…  (2008-05-15)
Pieder saules lēkti mums, vakari, kas nesatumst…  (2008-05-15)
Testējam iespēju piedalīties videoleģendā!  (2008-05-15)
Mēness spēlē zoli, omulīgi blēdigs spīd tam purns…  (2008-05-12, papildināts 2008-05-14)
Kliedz tuksnesī kāds vientuļnieks, viņš kilometru īpašnieks…  (2008-05-14)
Naktsmājas  (2008-05-14)
AutoChase: eVocation nolikums  (2008-05-13)
Vēl muļķīgāks atkusnis, kad kājās man slēpes….  (2008-05-10)
Atnāca Lieldiena pār augstu kalnu...  (2008-05-08)
Ak, pavasar, ak pavasar, tu visiem sirdis dulnas dar`!  (2008-05-06)
UZMANĪBU - WAP tests!  (2008-05-06)
Iesakam gatavot līdzņemšanai...  (2008-05-05)
Caur baltu puteni ap tavu dzīvi zogas mans celš  (2008-05-04)
Reģistrācija uz regularitāti!  (2008-05-04)
Paies laiks, kas atkal visu dziedēs un saulainas dienas būs…  (2008-05-02)
Ekipāžu dalījums specializācijās  (2008-05-02)
Ekipāžu dalījums klasēs  (2008-05-01)
Aicinam reģistrētās ekipāžas veikt WAP testu!  (2008-04-30)
Enj Industries piedāvā - Kājnieku Chase  (2008-01-11)
GSS'2008  (2008-01-03)
Īsi par Autochase : eVocation dalījumu klasēs  (2008-01-02)
Uz Autochase : eVocation pieteikta 41 ekipāža  (2008-01-01, papildināts 2007-12-27)
Reģistrācija no 2008. gada 01. janvāra  (2007-12-05)
Autochase : eVocation - 24. maijā!  (2007-10-28)
Beidzot galīgie rezultāti – jo cīņa ar slinkumu nav joks!  (2007-10-11)
Par to pašu IX  (2007-10-04)
Par to pašu X  (2007-10-04)
Par to pašu VIII  (2007-10-03)
Par to pašu V  (2007-10-02)
Par to pašu VI  (2007-10-02)
AutoChase: Descent rezultāti  (2007-10-02)
Par to pašu VII  (2007-10-02)
Par to pašu II  (2007-10-01)
Par to pašu III  (2007-10-01)
Par to pašu IV  (2007-10-01)
Aicinam iesūtīt atmiņu stāstus, fotogrāfijas...  (2007-09-30)
DESCENT rezultāti  (2007-09-30)
Labie vārdi  (2007-09-30)
Par to pašu I  (2007-09-30)
AutoChase: Ascension Afterparty reglaments  (2007-09-28)
JA kāda iemesla dēļ tomēr nepiedalaties!  (2007-09-28)
Startu laiki (iespējamas izmaiņas)  (2007-09-26)
AutoChase: Ascension Afterparty kartes  (2007-09-25, papildināts 2007-09-26)
AutoChase: Ascension Afterparty nolikums  (2007-09-25)
citāti no leģendām jeb mežs ir īstā vieta, kur meklēt būtību ...  (2007-09-23)
Testējam SMS sūtīšanu!  (2007-09-21)
SMS testus neveikušās ekipāžas  (2007-09-21)
Leģendas neiesūtījušās ekipāžas  (2007-09-21)
Vēsts no Enkura!  (2007-09-11)
AutoChase: Ascension Afterparty - 29. septembrī!  (2007-08-14, papildināts 2007-09-02)
Turpinās AutoChase: Ascension Afterparty reģistrācija!  (2007-08-29)
REĢISTRĀCIJA SLĒGTA! Reģistrētas 30 ekipāžas!  (2007-08-29)
GSS aizvadīts!  (2007-08-14)
Meklējam pilotu!  (2007-08-06)
Topot GSS…  (2007-08-05)
Video: Chase : Swarm!  (2007-07-05)
GSS - reģistrācija spēkā 7 ekipāžām!  (2007-07-01)
GSS - pieteiktas 9 ekipāžas!  (2007-06-01)
Gandrīz Sporta Spēles - sadarbībā ar blonde paranoia!  (2007-05-31)
Video: Huliganka shkeerso upi  (2007-05-29)
AutoChase: Ascension bildēs  (2007-05-28)
AutoChase: Ascension rezultāti  (2007-05-28)
Jau jūlijā - Chase : Swarm!  (2007-05-27)
Dalies!  (2007-05-27, papildināts 2007-05-26)
AutoChase : Ascension materiāli  (2007-05-25)
Regularitates startu laiki  (2007-05-22, papildināts 2007-05-24)
Ekipāžu STARTU laiki  (2007-05-22)
Atvērta reģistrēšanās uz regularitāti!  (2007-05-17)
...  (2007-04-26, papildināts 2007-05-06)
.. par 26. maiju...  (2007-04-30)
Fantastiskās pasaules!  (2007-04-13)
Par Elliites klases ekipāžu aprakstiem  (2007-03-17)
Reģistrācija spēkā 40 ekipāžām!  (2007-02-16)
Jau 23. februārī - atzīmējam autolistes pastāvēšanas 9 gadadienu!  (2007-02-16)
Pieteiktas 38 ekipāžas!  (2007-02-09)
Par reģistrāciju Ellītes klasē  (2007-01-26)
Turam īkšķus!  (2006-12-28)
Sveiciens dalībniekiem!  (2006-12-05)
NekroLane video  (2006-10-31)
2007. gada 26. maijā...  (2006-10-30)
Speciālais vēstījums no Eidolona  (2006-10-06)
NekroLane fotogrāfijas  (2006-10-02)
NekroLane rezultāti - Mazohisti  (2006-09-30)
NekroLane rezultāti - Tautas klase  (2006-09-30)
NekroLane starta kārtība  (2006-09-27)
iz organizatoru sapulces  (2006-09-27)
ACE 2006 Afterparty jeb NekroLane nolikums  (2006-09-20)
Sveiciens Calibra.lv un pārējiem dalībniekiem! ;)  (2006-09-20)
Iz NekroLane organizatoru sapulces...  (2006-09-05)
ACE'2006 Afterparty jeb NekroLane pieteikušās 35 ekipāžas!   (2006-07-06)
Joprojām Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums  (2006-07-01)
ACE  (2006-07-01)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums  (2006-06-02)
Atsauksmes par Autosamezglojums III  (2006-05-24)
Atsauksmes par Autosamezglojums II  (2006-05-23)
Atsauksmes par Autosamezglojums I  (2006-05-22)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums ir noticis!  (2006-05-21)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums dokumentācija  (2006-05-21)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums rezultāti  (2006-05-21)
Labrit' no rit', cik jauks sis rits!  (2006-05-20)
Ekipāžu numuri un startu laiki  (2006-05-18)
Dalībniekiem par Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums  (2006-05-13)
Top!  (2006-04-25, papildināts 2006-05-07)
Reģistrācija turpinās!  (2006-01-01)
Autosamezglojumam pieteikušās 53 ekipāžas!   (2006-01-01)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums  (2005-12-02, papildināts 2005-12-12)
2006. gada maijs - KUR?  (2005-11-01)
Rallijs Kollis 2005 "Malduguns" rezultāti  (2005-10-01, papildināts 2005-10-19)
RK'05 Malduguns apbalvošana!  (2005-10-03)
Atsauksmes par RK'05 Malduguns  (2005-10-03)
RK'2005 Afterparty Malduguns nolikums  (2005-09-21)
RK'05 Malduguns reģistrējušās 29 ekipāžas  (2005-08-29)
RK'2005 Malduguns notiks 30. septembrī!  (2005-08-18)
Bildes no "TTEJDV"  (2005-07-16)
Festivāls Rallijs Kollis`2005 ir noticis!  (2005-05-08, papildināts 2005-05-09)
Pieteikusies 61 ekipāža, reģistrācija atvērta vienai ekipāžai  (2005-03-03, papildināts 2005-05-06)
Gatavojies festivālam Rallijs Kollis`2005!  (2005-02-14, papildināts 2005-05-05)
Nedaudz par RallijKollja gatavosanu  (2005-04-19)
Le`Duss Tuss II notiks, kolīdz būs ledus  (2004-11-29, papildināts 2004-12-03)
Vai ar sešu stundu apmācību kursu var pāraudzināt satiksmes noteikumu pārkāpējus?  (2004-11-29)
Le`Duss Tuss II - jau 5. decembrī  (2004-11-29)
SOAL un Rīgas Domes sarakste par Ave Sol ralliju  (2004-08-25, papildināts 2004-08-26)
Laikraksts Rīgas Balss aicina sadarboties  (2004-08-26)
Ave Sol rallijs - atsauksmes  (2004-08-24)
Miskasttus III  (2004-05-17)
Festivāls Rallijs Kollis 2004 noslēdzies!  (2004-05-03, papildināts 2004-05-04)
Reģistrācija Rallijs Kollis  (2004-04-05, papildināts 2004-04-30)
Hydro Texaco Latvija un SO Autoliste izsludina akciju!  (2004-04-30)
Sākusies pieteikšanās ikgadējam rallijam Kollis 2004!  (2004-03-11, papildināts 2004-04-27)
Rallijs Kollis  (2004-04-22, papildināts 2004-04-27)
Vai esat gatavi Rallijs Kollis 2004?  (2004-03-11, papildināts 2004-03-19)
Balso par Latvijas gada labāko autosportistu!  (2004-01-14)
auto.parks.lv ir atdzīvojies...  (2003-12-24)
SO Autoliste 2. dzimšanas dienas pasākums  (2003-12-08)
06.12.2003. notiks kārtējais SO Autoliste pasākums!  (2003-10-24, papildināts 2003-12-04)
Drošs ātrums ziemā  (2003-11-11)
Sagatavo auto ziemai  (2003-11-03)
Pieminot Disastry  (2003-10-28)
Ar kādām riepām brauc Tu?  (2003-10-27)
SO rudens uzsaukums  (2003-08-31)
Ekotūre Rēzekne '2003  (2003-08-04, papildināts 2003-08-29)
23.08. notiks Ekotūre Rēzekne!  (2003-08-04, papildināts 2003-08-21)
NEBRAUC AR AUTO REIBUMĀ!  (2003-07-31)
Pie stūres skaidrā!  (2003-06-27)
Akcija!  (2003-05-29, papildināts 2003-06-10)
Miskasttuss 2003  (2003-05-26)
Gatavojamies Miskasttusam - 24.05.2003!  (2003-05-07, papildināts 2003-05-20)
Festivāls Rallijs Kollis 2003 noticis!  (2003-05-02)
Festivāla Rallijs Kollis 2003 noslēgums  (2003-04-30)
Pieteikšanās pasākumam Rallijs Kollis 2003 beigusies  (2003-04-25)
Rallijs Kollis 2003  (2003-03-17, papildināts 2003-04-17)
Autolistes Donordiena noslēgusies  (2003-02-22)
Autolistes Donordiena  (2003-02-14)
Le`Duss Tuss`2003 noticis!  (2003-02-09)
Le`Duss Tuss`2003 beidzot tiešām notiks!!!  (2003-02-05)
SO Autoliste mājas lapa hostējas uz DEAC  (2003-01-09)
Mangaļsalas Ziemas Svētku rezultāti  (2002-12-06)
Listei BŪS sava mājas lapa!  (2002-12-04)
Sveika, Liste!  (2002-12-03)
Aizritējuši Mangaļsalas Ziemas Svētki  (2002-12-02)
Pasākuma ?Mangaļsalas Ziemas Svētki? dienas kārtība  (2002-11-29)
Noslēgusies DUS mērīšanās akcija  (2002-11-02)
Mangaļsalas Ziemas Svētki 30.novembrī  (2002-10-23)
DUS mērīšanās akcija  (2002-10-02)
| Jaunumi | Par mums | Pasākumi uzņēmumiem | Pasākumi | Publikācijas | Dokumenti | Foto galerija | Videoklipi | Saites |
Mūsu sponsori un draugi:
    Autoliste     tosteris.com : web hostings un risinajumi    Geoveikals     19 points SIA     NACHOS Racing   
 4x4 Klubs   
Lapu apkalpo digiBlink, vietu uz web servera nodrošina DEAC
Terms & Conditions | Privacy Policy