Autoliste
Jaunumi | Arhīvs

 Seko mums Twitter.com
 Vietu uz servera nodrošina DEAC

Kā atVILCEENI Polārlapsu ķert brauca...  (2010-01-25)
CDT Polārlapsa

Kādu nedēļu pirms CDT organizētā pasākuma CDT Polārlapsa, pētot pieejamās laika prognozes, radās sajūta, ka Pēterim – nu tam, kurš Lapsu Pavēlnieks, ir "gali” visur, jo pasākuma nosaukumam atbilstošāki laika apstākļi šajos platuma grādos nez vai būtu iespējami :)

atVILCEENI pasākumā startēja jau ierastajā konfigurācijā - Reinis/Artis/Pēteris/Jānis, tikai šoreiz Krievijas vai Japānas autobūves ražojumu vietā pa Pārdaugavu tika trenkāts Bavārijas pusē tapis spēkrats (kā maara teiktu: lameļotais vācu autobūves kalngals). Nelielas neērtības sagādāja mazliet nevērīgā attieksme pret dokumentācijā pieprasīto un ieteikto inventāru, bet par to – vēlāk.

Ierodoties starta vietā, tiek satiktas daudzas jau pazīstamas sejas, nokārtotas formalitātes - KP un reģistrācijas lapa, līdz ar to, īsinot laiku līdz sapulces sākumam, ir iespējams novērtēt apkārtējo interjeru - ļoti interesants, it sevišķi tiem, kas šeit vēl nav pabijuši, kā arī uzsist klaču ar domubiedriem. Sapulces pirmajā (nosacīti publiskajā) daļā nekādi sevišķi pārsteigumi nerodas – vismaz tiem, kas CDT pasākumos piedalās regulāri. Galvenais ir sekot līdzi un piefiksēt lietas, kas ir nākušas klāt vai mainījušās laikā kopš pēdējā pasākuma.

Sapulces otrajā (nosacīti slēgtajā) daļā atVILCEENU pārstāvis saņem pirmo mēreno šoka devu – ja iegūtie taustāmie materiāli ir saprotami, un gandrīz momentāli tiek izkalkulēts, kas un kādā secībā ar tiem būtu jādara, tad AUP uzdevuma pasniegšana rada mērenu paniku - jo pasākuma rajons ir pazīstams tikai nosacīti, līdz ar to rodas šaubas, vai vispār izdosies kaut ko atcerēties, nerunājot par atpazīšanu un atrašanu. Kā izrādīsies vēlāk, tad nemaz tik traki nebija :)

Kolektīvi lienam laukā no muzeja un dodamies uz... mājām :) Jā, jā, uz mājām – jo tehnikas progresa rezultātā auto šādu datu nesēju, protams, neatpazīst. Interesanti, ka kā vienīgo pieejamo aparatūru tiek atzīts vecais Pētera magnetafons, kas mitinās neapkurinātās telpās. Tiesa - nākas atzīt, ka pa šiem gadiem (un aukstumu), konkrētais tehnikas brīnums atsakās strādāt. Drudžaini tiek domāts, ko darīt, līdz Pēteris atceras, ka iekšā taču ir māsas mūzikas centrs, kurš ņem pretī arī šī tipa datu nesējus! Tālāk jau daļa komandas klausās izsniegto materiālu, daļa mēģina restaurēt AUP uzdevuma informāciju. Sanāk tīri labi – Tilts un Konfluence tiek atpazīti nešaubīgi, 800 un Lidmašīna tiek uzskicēti un līdz galam atpazīti vēlāk. Ar Cietoksni tik labi nesanāca – par to vēlāk. Audiomateriāls pirmajā iterācijā dod koordinātes kaut kur ziemeļu kaimiņzemes plašumos (kā vēlāk klausoties izrādījās - koordinātes norādīja uz Papisāres pilsētiņu Sāremā salā - tā bija kā tāda jauka atsauce no CDT puses sakarā ar tur notikušo ACI Eesti Cup 2009), kad tas tiek atzīts par pārāk neticamu variantu, beidzot tiek atrasta arī īstā IP07 atrašanās vieta. Brauciens var sākties!

Liekas, ka mūsu ekipāžas temps šajā pasākuma posmā ir nosacīti lēns, jo tiek saņemts telefona zvans no organizatoriem, lai precizētu, vai ar mums viss ir kārtībā. Paņemam IP07, konstatējam, ka tā AP nav ātri piebraucami, līdz ar to dienas kārtībā Lapsas ķeršana. Āgenskalnā pabiedējam Lapsu, kura, redzot, cik mēs strauji pietuvojamies, pabrauc kādu metru uz priekšu, un tiekam pie vēl divu IP koordinātēm. Nokopjam IP19, AP191 un AP192.

Nākošais randiņš ar Lapsu mums sanāk Neste DUS Daugavgrīvas ielā. Pēc tā dodamies Uzvaras parka virzienā – IP18, AP182. Uz IP181 izlemjam pagaidām nebraukt. Apciemojam dzelzceļa tiltu – IP25 un pafilozofējam, vai patraucēt arī Bermontu – šoreiz tas izpaliek. Mūkusalas aplī tiek paņemts pirmais AUP un uztankots braucamais. Turpinājumā izpildāmies pa Lucavsalas sniegotajiem ceļiem un celiņiem. Lai vai kā, IP16 tiek atrasts, tas nekas, ka kartē jamējais bija pavisam citā vietā :) Lucavsalai seko Zaķusala - IP15, AP161 un AP162. Šeit vismaz ir ielas, nevis tikai 2 iebrauktas sliedes sniegā...

Izdomājam, ka sen nav satikta Lapsa. Laižam uz Šampēteri un veicam praktiskos darbus Pitagora teorēmas kontekstā (Rucavas/Irlavas/Zalves ielu rajons). Izdodas tīri labi, Pēteri noķeram uz Šampētera ielas. Mazliet padarbinām avārijas signalizāciju un Lielirbes/Ulmaņa krustojumā dabūjam otru AUP. Ieskatāmies pulkstenī un konstatējam, ka derētu beidzot kaut ko darīt arī SUP lauciņā, līdz ar to ceļš tiek nosprausts uz Atsaldētajām Vārnām.

Ar Vārnām mums sanāca konkrēts ieberziens jeb apaļa baranka. Karte bija sīka un detalizēta, attālumi nelieli, lukturīši labi, sniegs arī tikai līdz potītēm. Diemžēl prasība ierasties uz pasākumu ar kompasu bija uztverta nepietiekami nopietni, līdz ar to līdzesošā tehniskā aprīkojuma līmenis kombinācijā ar reljefu un laika apstākļiem lika kapitulēt, nepaņemot nevienu no KP. Labi, ka Reinis vismaz paņēma AUP Konfluence. Visu cieņu Raimim par šī uzdevuma sastādīšanu, tas bija labs, tādā nozīmē, ka netriviāls. Godīgi sakot, pēc šī uzdevuma bija sajūta, ka, gadījumā, ja visi pārējie SUP ir tādā pat līmenī/stilā, tad ir gaidāmas baigās ziepes...

Nu neko, turpinām. IP03 nāk salīdzinoši viegli, tā AP tiek atstāti tā arī nekad nepienākušiem labākiem laikiem. Pēc pulksteņa spriežot, derētu doties uz Jaunmārupi, kas arī tiek darīts. Pa ceļam, pētot karti, tiek atšifrēts viena līdz tam neapzināta AUP atrašanās vieta – Lidmašīna, tā, kura Skultē. To nolemjam ņemt pēc virvju posma. Neskatoties uz SMS paziņotajām pareizajām šī SUP koordinātēm, mums tomēr izdodas izpildīties arī nepareizajās. Par virvēm diemžēl sīkāk uzrakstīt nevaru, jo klāt nebiju. Vēlāk, iepētot viņu Tīmekļa resursu, radās sajūta, ka tas arī nevarēja būt triviāli :) Pakonsultējam kolēģus no Enkura Brigādes par dažām dziļa sniega īpatnībām, tad gar Lidostu lidojam uz Skulti pie Lidaparāta.

Babīte un AP072. Pec kartes saprotam, ka piebraukšana klāt nav iespējama. Ja arī ir, tad pa ceļiem, kuri mūsu kartēs nav redzami. Mēģinām tālāko, pie dzelzceļa, un aplaužamies. Mēģinām tuvāko, un atduramies privātmājas vārtos. Attālums 230m. Eh, ko tur, tas jau ir aizejams arī pēc azimuta. Tas nekas, ka pa tumsu un sniegu. Ejam. Aizejam. Pa ceļam šķērsojam grāvi. Labi, ka ziema un sals. Iesim atpakaļ pa ceļu. Eu, bet te ir taciņa pār grāvi. Der. Paejam pa taciņu. Pāri dīķim redzamas mūsu auto gaismas. Ejam pāri pa taisno? Varētu. Bet tā taciņa tāda nopietna, paiesim vēl. Super, atrodam turpinājumu, kas gar dīķa malu aizved gandrīz pie auto. Njā, kā parasti – atceļš vieglāks nekā turpceļš :)

Ieskatoties pulkstenī, nonākam pie secinājuma, ka derētu vēl kādu reizi noķert Lapsu. Izmetam cilpas pa Babīti, pēc tam uz Jūrmalas šosejas viadukta, līdz beidzot nesamies uz Bišumuižu un ierīkojam lamatas Bieķengrāvja malā. Aprēķins ir precīzs, pēc brīža ierodas arī pretīmbraucošs Pēteris. Saņemam pēdējo četru IP koordinātes. Pieļaujam kļūdu, uzreiz neatverot IP14 – ko lai dara, traki gribas paspēt uz Daugavgrīvas cietoksni, kamēr tur vēl darbojas SUP...

Tuvojoties cietoksnim, māc bažas, vai otrs uzdevums ar kompasa pielietošanu nebūs vēl briesmīgāks par pirmo. Par laimi, GF vēl nav attīstījuši savu dalībnieku mīlestības pakāpi tik tālu, līdz ar to uzdevums uz citu līdz šim piedzīvoto SUP fona liekas ļoti piemērots. Izstaigājam cietoksni, savācot pa ceļam visus septiņus KP. Rokas nesalst, neskatoties uz to, ka gan pleijeris, gan kompass tiek turēts bez cimdien. Droši vien no malas izskatījās visai amizanti, kad ik pa brīdim skaļi tika komentēts ieraksts, ko dzird tikai viens pastaigas dalībnieks :) Diemžēl ar pēdējo AUP mums nepaveicās – pēc atmiņas rekonstruējot redzēto, aplītis tika ievilkts vienu kanāla izvirzījumu par tālu uz rietumiem. Iespējams, ka šādā veidā kļūdījās vēl kāda komanda, jo taciņas minētajā apvidū jau bija iemītas...

Iet uz beigām laiks, kad var apmeklēt SUP Imantā un pamēģināt spēkus regularitātē. Tomēr atlicinām laiku un izceļam IP01, kā arī AP011 un AP012. Uz ragaviņām nākas nedaudz pagaidīt, šis apstāklis ļauj precīzāk izprast atrakcijas noteikumus, kā arī daļēji izpētīt apvidu. Nav gan īstas pārliecības, ka hronometrs palīdzēja, taču rezultāts likās visnotaļ pieņemams un līdz ar to var aizmirst par Vārnās negūtajiem punktiem. OK, mums ir palikusi vēl viena stunda. Laiks finiša spurtam :)

Lai izceltu IP24, AP241 un AP242, apmēram puskilometrs tiek veikts atpakaļgaitā - ko lai dara, ka dažas ielā kartē ir sašvīkātas ar tādām riebīgām gaišzilām bultiņām. Vēl 40 minūtes. IP23 atrodas netālu no atVILCEENU bāzes vietas – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Tiek filozofiski apspriesta varbūtība, ka kādu no tā AP organizatori būs izvietojuši pašā atVILCEENU bāzes vietā. Diemžēl minētā varbūtība nepiepildījās. Varbūt citreiz? ;) Abi AP tiek atmesti – nav pa ceļam. Atlikusi pusstunda. Skatoties kartē, ir skaidrs, ka varētu nolasīt jau zināmos AP181 un AP252, kas arī daudzmaz veiksmīgi izdodas.

Beigām/saldajam ēdienam ir pietaupīts IP17 – tas ir tiešā finiša tuvumā un varētu tikt izmantots pēdējo minūšu produktīvai aizpildīšanai. Diemžēl šis ir trešais šīs nakts aplauziens, kuru vairs nebūs iespējams kompensēt. Brīdī, kad apstājamies IP meklēšanai, atnāk SMS, kas vēsta, ka AP172 tiek anulēts. Bēdīgi, konfektes vietā esam izvilkuši cepumu ar nolauztu stūri. Tomēr meklējam, meklējam, meklējam... Nav... Laiks ir praktiski beidzies. 6508 punkti ir sapelnīti. Finišu var sasniegt pusminūtes laikā, kas arī tiek izdarīts.

Kas patika visvairāk:

  • GPX failu lejupielāde;
  • SUP kureseju;
  • audiokasetes.

Ko derētu uzlabot:

  • speciālajiem uzdevumiem pievienot D/T atribūtus

Kopumā – liels paldies visiem organizatoru brigādes dalībniekiem, Jūsu paveiktais Darbs ir rezultējies kārtējā Neaizmirstamajā Piedzīvojumā :)

P.S. Mūsu ekipāžas pēdas pasākuma ietvaros Arta un Reiņa GPS iekārtu izpildījumā.

Kurp aizšaut? Nr. 1  (2024-02-17, papildināts 2024-02-18)
Kurp aizšaut? Nr. 1 dokumentācija  (2024-02-18)
Palīdzēsim Rū!  (2016-05-26)
Par Sprīdīti. Pēcvārds*  (2013-10-11)
Atsauksmes par «Sprīdītis. Nekur nav tik labi kā mājās»  (2013-09-30, papildināts 2013-10-10)
«Sprīdītis. Nekur nav tik labi kā mājās» dokumentācija  (2013-09-11, papildināts 2013-09-27)
Sprīdītis - sāc pelnīt punktus augustā!  (2013-08-26)
28.septembra pasākumam pieteikušās 20, reģistrētas 20 ekipāžas  (2013-08-02)
Jau 28.septembrī - Sprīdītis. Nekur nav tik labi kā mājās.  (2013-07-29)
Tava ekipāža vēlas brīvu dalību «7.668556»?  (2013-07-29)
Tiekamies 28.septembrī!  (2013-06-29)
Autoliste iesaka: Makatana 2  (2012-11-03)
Rallijs Kollis 2012 izvērstie rezultāti  (2012-05-22)
Rallijs Kollis 2012 oficiālā saziņa  (2012-05-11)
Reģistrācijas informācija Rallijs Kollis’2012  (2012-04-13, papildināts 2012-05-09)
Autoliste iesaka: Rallijs Kollis’2012  (2012-04-12)
Calibra.lv 666 un NPK piedāvā!  (2011-10-24)
Atsauksmes par Dvēselītes meklēšanu  (2011-09-25)
Best of «Dvēselīte» ORGuliste (cenzēts)  (2011-09-25)
Dvēselīšu meklēšanas nakts noslēgums  (2011-09-20)
Pasākuma «Dvēselīte» rezultāti, logo, nolikums un reglaments  (2011-09-15)
2011. gada Tumsas pasākumam pieteikušās 20 ekipāžas, reģistrētas 20!  (2011-08-01)
Tradicionālais Tumsas pasākums - 24. septembrī!  (2011-07-24)
Turpinam atbalstīt Baikāla ekspedīciju!  (2011-06-24)
Atsauksmes par Autoliste.Pašos spēka gados!  (2011-05-30)
Best of ORGuliste (cenzēts)  (2011-05-28)
Autoliste. Pašos spēka gados! dokumentācija  (2011-05-23)
Autoliste Nīderlandē  (2011-05-09)
Autoliste devīga - sāc pelnīt punktus jau janvārī!  (2011-05-01)
Autoliste. Pašos spēka gados! 4. priekšspēle notika 30. aprīlī!  (2011-04-28)
CDT un fillmore ceļos uz Baikālu!  (2011-04-03)
Stāsts no CDT - par 3. priekšspēli  (2011-03-27)
Autoliste. Pašos spēka gados! 3. priekšspēle notika 26. martā!  (2011-03-22)
Autoliste. Pašos spēka gados! 2. priekšspēle notika 26. februārī!  (2011-02-25)
Piezvani man! nolikums, rezultāti un himna  (2011-02-18)
Autoliste. Pašos spēka gados! 1.priekšspēle notika 29.janvārī!  (2011-01-27)
Piezvani man! reģistrētas 8 ekipāžas  (2011-01-14)
Š.g. 19.februārī - Piezvani man!  (2011-01-12)
Autoliste savā 10.gadā devīga - sāc pelnīt punktus jau janvārī!  (2011-01-02)
Autoliste. Pašos spēka gados! pieteiktas 32, reģistrētas 32 ekipāža!  (2011-01-01)
Jau 11.decembrī - CDT Lapsas Golfs. Ātrais.  (2010-12-11)
Autoliste. Pašos spēka gados! notiks 2011. gada 28.maijā!  (2010-12-05)
Š.g. 13.decembrī notiks Latvijas Autoklubu apvienības dibināšana!  (2010-11-22)
Autoliste iesaka - CDT Kartogrāfs 27. novembrī!  (2010-10-14)
Atsauksmes par Ezīša miglāju  (2010-09-27)
Ezīša miglāja rezultāti  (2010-09-26)
Best of ORGuliste (cenzēts)  (2010-09-26)
BUJ, FAQ un 4aBo Ezītim  (2010-09-24)
«Ezīša miglājs» nolikums, reglaments un logo  (2010-09-22)
Ezīša miglāja nakts noslēgums  (2010-09-20)
Autolistes sarunas vēstuļkopas formātā!  (2010-08-07)
Ezīša miglāja baudīšanai pieteiktas 25, reģistrētas 24 ekipāžas  (2010-07-02)
Tehnisku iemeslu dēļ reģistrēšanās WAP sistēmā būs iespējama tikai vakarā!  (2010-07-01)
«Ezīša miglājs» - jau 25. septembrī!  (2010-06-25)
eXpotīcija. Atkārtojums  (2010-06-06)
Daudzīgais 4x4klubs.lv piedāvā!  (2010-06-02)
Īsas pamācības skrūvēšanā, šaušanā un ķengurlēkšanā  (2010-05-31)
eXpotīcija bildēs  (2010-05-24)
Atskatoties uz eXpotīcijas norisi  (2010-05-23)
eXpotīcijas rezultāti un atsauksmes  (2010-05-23)
Best of eXpotīcija ORGuliste (cenzēts)  (2010-05-23)
eXpotīcijas finiša vieta  (2010-05-21)
eXpotīcijas reglaments un citi dokumenti  (2010-05-20)
eXpotīcijas reģions un nolikums  (2010-05-17)
eXpotīcijas nolikums un logo  (2010-05-12)
4x4 Klubs aicina - Centrs 2010!  (2010-05-05)
Organdizatoru dungādziesmiņa, atceroties ziemas darbus  (2010-04-07)
eXpotīcijas neoficiālā karte  (2010-04-01)
Autoliste informē!  (2010-03-01)
Autoliste plāno, Ministru kabinets dara...  (2010-02-13)
Darbs pie pasākuma veidošanas kūsāt kūsā!  (2010-02-01)
Kā atVILCEENI Polārlapsu ķert brauca...  (2010-01-25)
2010. gada 22. maija pasākumam pieteikta 35, reģistrētas 35 ekipāžas  (2010-01-01)
2010. gada 22. maijā...  (2009-12-30)
Par to pašu  (2009-12-09)
4x4 Klubs aicina - Dublis Nr.4!  (2009-11-04)
Foto no Zelta Ceļa  (2009-09-29)
Atsauksmes par Zelta Ceļu  (2009-09-28)
Domātāju klases teorētiskais pamatojums  (2009-09-28)
Zelta Ceļš atkārtojums  (2009-09-27)
Zelta Ceļš rezultāti  (2009-09-27)
Best of Zelta Ceļš ORGuliste (cenzēts)  (2009-09-27)
Pasākuma Zelta Ceļš reglaments  (2009-09-24)
Pēcpasākuma naksniņas  (2009-09-24)
Pasākuma Zelta Ceļš nolikums  (2009-08-31)
Nakšņošana no 26. uz 27.septembri  (2009-08-24)
ACI Eesti Cup 2009 Afterpārtijs - 22.augustā!  (2009-08-10)
GSS'2009 atcelts!  (2009-07-31)
ACI Eesti Cup'2009 stāstos  (2009-07-29)
ACI Eesti Cup bildēs  (2009-07-27)
Uz Zelta ceļu pieteiktas 24 ekipāžas, reģistrēta 21 ekipāža  (2009-07-27)
ACI Eesti Cup rezultāti (atjaunoti)  (2009-07-26)
ACI Eesti Cup starta koordinātes  (2009-07-23)
ACI Eesti Cup leģendas  (2009-07-22)
Best of ACI Eesti Cup ORGuliste (cenzēts)  (2009-07-22)
ACI Eesti Cup'2009 reglaments un Igaunijas CSN  (2009-07-21)
Par nokļūšanu no kontinenta uz salu  (2009-07-07)
Uz GSS'2009 reģistrētas 4 ekipāžas, pieteiktas 4 ekipāžas  (2009-06-26)
Zelta ceļš - 26. septembrī!  (2009-06-18)
AutoChase International Eesti Cup - Introduction to Saaremaa  (2009-06-12)
Nakšņošana AutoChase International Eesti Cup'2009  (2009-06-10)
Chase : Underworld notiks 2009. gada 18. jūlijā!  (2009-06-02)
Atsauksmes par 12 ķebļiem  (2009-05-26)
Foto no 12 ķebļiem  (2009-05-26)
12 ķebļu atkārtojums  (2009-05-26)
12 ķebļi rezultāti  (2009-05-24)
BUJ, FAQ un ЧаВо  (2009-05-21)
Reglaments un tā pielikumi  (2009-05-21)
Best of ORGuliste (cenzēts)  (2009-05-24, papildināts 2009-05-21)
Rajons X  (2009-05-18)
.. purvos, mežos ...  (2009-05-16)
.. kurp vedīs jūsu ceļi ...  (2009-05-11)
Par bāzes vietu un nakšņošanas iespējām no 23. uz 24. maiju!  (2009-05-08)
GSS' 2009 - 22. augustā!  (2009-05-07)
Dalījums klasēs 12 ķebļos!  (2009-04-23)
CDT Lapsa aicina!  (2009-03-16)
Uz AutoChase International Eesti Cup'2009 pieteiktas 13, reģistrētas 11 ekipāžas  (2009-02-02)
AutoChase International Eesti Cup'2009 - 25. jūlijā!  (2009-01-20)
23. maija pasākuma atbalstītāji  (2009-01-14)
Uz 23. maija pasākumu «12 ķebļi» pieteiktas 37, reģistrētas 35 ekipāžas  (2009-01-05)
Par wap lietošanu reģistrācijai un citām vajadzībām  (2009-01-04)
Ieskats Salā  (2008-06-18, papildināts 2008-11-17)
Pievienosies?  (2008-06-18, papildināts 2008-11-09)
Sveiciens CDT!  (2008-10-06, papildināts 2008-11-08)
Foto no Uguns un Nakts!  (2008-10-06)
2009. gada 23. maijā...  (2008-10-06)
Uguns un Nakts atkārtojums!  (2008-09-29)
Atsauksmes par Uguns un Nakts  (2008-09-29)
Uguns un Nakts nolikums  (2008-09-21, papildināts 2008-09-28)
Uguns un Nakts rezultāti  (2008-09-28)
Uguns un Nakts apbalvošana  (2008-09-28)
Uguns un Nakts reglaments  (2008-09-25)
KājniekChases 2008 atskaņas  (2008-09-09)
Uguns un Nakts norise  (2008-09-07)
Uguns un Nakts testa spēle  (2008-09-07)
Enkurs aicina!  (2008-08-25)
Subaru power club aicina!  (2008-08-22)
GSS 2008 bildēs  (2008-08-11)
GSS'2008 atsauksmēs  (2008-08-11)
GSS' 2008 rezultāti  (2008-08-10)
GSS'2008 dienaskārtība un citas nianses  (2008-08-05)
Uguns un Nakts atbalstītāji!  (2008-08-04)
Uguns un Nakts - reģistrācija vēl 5 ekipāžām!  (2008-07-28)
Par wap lietošanu reģistrācijai un citām vajadzībām  (2008-07-25)
Uguns un Nakts notiks 27. septembrī!  (2008-07-21)
Latvijas Sarkanā Krusta paraugdemonstrējumi - GSS  (2008-07-17)
Chase: Kaos - 19. jūlijā!  (2008-07-15)
GSS' 2008 pieteiktas ekipāžas  (2008-07-13)
Autolistei Latvija pa mazu!  (2008-06-18)
GSS  (2008-06-12)
Enkura Saules aicina!  (2008-05-30)
Fotogrāfijas  (2008-05-30)
Velkam ārā kalendārus!  (2008-05-30)
Atsauksmes  (2008-05-27)
Paldies atbalstītājiem!  (2008-05-26)
...un atkal tukšs un kluss ir klajumā.  (2008-05-26)
Ultra klases uzvarētāji CDT aicina!  (2008-05-26)
Vietu sadalījums Ultra klasē  (2008-05-25)
Vietu sadalījums Elites klasē, ar GPS  (2008-05-25)
Vietu sadalījums Elites klasē, bez GPS  (2008-05-25)
Vietu sadalījums Tautas klasē, ar GPS  (2008-05-25)
Vietu sadalījums Tautas klasē, bez GPS  (2008-05-25)
Atsauksmes, foto, video  (2008-05-25)
Kopējie rezultāti  (2008-05-25)
AutoChase eVocation reglaments  (2008-05-23)
AutoChase eVocation reglamenta pielikumi  (2008-05-23)
AutoChase: eVocation norises rajons  (2008-05-19)
AutoChase: eVocation startu vietas  (2008-05-19)
Jo vēl aizvien, aizvien ik rītus Vidzeme kā cielaviņa pretī skrien…  (2008-05-19)
Informācija un palīdzība  (2008-05-18)
Ekipāžu numerācija, reģistrācijas un startu laiki  (2008-05-17)
Atgādinam - līdz 18. maijam jādeklarē transporta līdzeklis!  (2008-05-17)
Vaicāji, kur rītausma mazgā baltas kājas…  (2008-05-17)
Bonuskvests svētdienā!  (2008-05-16)
Vecais skolas autobuss, tava stūre mana būs, kopā tālu brauksim mēs…  (2008-05-15)
Pieder saules lēkti mums, vakari, kas nesatumst…  (2008-05-15)
Testējam iespēju piedalīties videoleģendā!  (2008-05-15)
Mēness spēlē zoli, omulīgi blēdigs spīd tam purns…  (2008-05-12, papildināts 2008-05-14)
Kliedz tuksnesī kāds vientuļnieks, viņš kilometru īpašnieks…  (2008-05-14)
Naktsmājas  (2008-05-14)
AutoChase: eVocation nolikums  (2008-05-13)
Vēl muļķīgāks atkusnis, kad kājās man slēpes….  (2008-05-10)
Atnāca Lieldiena pār augstu kalnu...  (2008-05-08)
Ak, pavasar, ak pavasar, tu visiem sirdis dulnas dar`!  (2008-05-06)
UZMANĪBU - WAP tests!  (2008-05-06)
Iesakam gatavot līdzņemšanai...  (2008-05-05)
Caur baltu puteni ap tavu dzīvi zogas mans celš  (2008-05-04)
Reģistrācija uz regularitāti!  (2008-05-04)
Paies laiks, kas atkal visu dziedēs un saulainas dienas būs…  (2008-05-02)
Ekipāžu dalījums specializācijās  (2008-05-02)
Ekipāžu dalījums klasēs  (2008-05-01)
Aicinam reģistrētās ekipāžas veikt WAP testu!  (2008-04-30)
Enj Industries piedāvā - Kājnieku Chase  (2008-01-11)
GSS'2008  (2008-01-03)
Īsi par Autochase : eVocation dalījumu klasēs  (2008-01-02)
Uz Autochase : eVocation pieteikta 41 ekipāža  (2008-01-01, papildināts 2007-12-27)
Reģistrācija no 2008. gada 01. janvāra  (2007-12-05)
Autochase : eVocation - 24. maijā!  (2007-10-28)
Beidzot galīgie rezultāti – jo cīņa ar slinkumu nav joks!  (2007-10-11)
Par to pašu IX  (2007-10-04)
Par to pašu X  (2007-10-04)
Par to pašu VIII  (2007-10-03)
Par to pašu V  (2007-10-02)
Par to pašu VI  (2007-10-02)
AutoChase: Descent rezultāti  (2007-10-02)
Par to pašu VII  (2007-10-02)
Par to pašu II  (2007-10-01)
Par to pašu III  (2007-10-01)
Par to pašu IV  (2007-10-01)
Aicinam iesūtīt atmiņu stāstus, fotogrāfijas...  (2007-09-30)
DESCENT rezultāti  (2007-09-30)
Labie vārdi  (2007-09-30)
Par to pašu I  (2007-09-30)
AutoChase: Ascension Afterparty reglaments  (2007-09-28)
JA kāda iemesla dēļ tomēr nepiedalaties!  (2007-09-28)
Startu laiki (iespējamas izmaiņas)  (2007-09-26)
AutoChase: Ascension Afterparty kartes  (2007-09-25, papildināts 2007-09-26)
AutoChase: Ascension Afterparty nolikums  (2007-09-25)
citāti no leģendām jeb mežs ir īstā vieta, kur meklēt būtību ...  (2007-09-23)
Testējam SMS sūtīšanu!  (2007-09-21)
SMS testus neveikušās ekipāžas  (2007-09-21)
Leģendas neiesūtījušās ekipāžas  (2007-09-21)
Vēsts no Enkura!  (2007-09-11)
AutoChase: Ascension Afterparty - 29. septembrī!  (2007-08-14, papildināts 2007-09-02)
Turpinās AutoChase: Ascension Afterparty reģistrācija!  (2007-08-29)
REĢISTRĀCIJA SLĒGTA! Reģistrētas 30 ekipāžas!  (2007-08-29)
GSS aizvadīts!  (2007-08-14)
Meklējam pilotu!  (2007-08-06)
Topot GSS…  (2007-08-05)
Video: Chase : Swarm!  (2007-07-05)
GSS - reģistrācija spēkā 7 ekipāžām!  (2007-07-01)
GSS - pieteiktas 9 ekipāžas!  (2007-06-01)
Gandrīz Sporta Spēles - sadarbībā ar blonde paranoia!  (2007-05-31)
Video: Huliganka shkeerso upi  (2007-05-29)
AutoChase: Ascension bildēs  (2007-05-28)
AutoChase: Ascension rezultāti  (2007-05-28)
Jau jūlijā - Chase : Swarm!  (2007-05-27)
Dalies!  (2007-05-27, papildināts 2007-05-26)
AutoChase : Ascension materiāli  (2007-05-25)
Regularitates startu laiki  (2007-05-22, papildināts 2007-05-24)
Ekipāžu STARTU laiki  (2007-05-22)
Atvērta reģistrēšanās uz regularitāti!  (2007-05-17)
...  (2007-04-26, papildināts 2007-05-06)
.. par 26. maiju...  (2007-04-30)
Fantastiskās pasaules!  (2007-04-13)
Par Elliites klases ekipāžu aprakstiem  (2007-03-17)
Reģistrācija spēkā 40 ekipāžām!  (2007-02-16)
Jau 23. februārī - atzīmējam autolistes pastāvēšanas 9 gadadienu!  (2007-02-16)
Pieteiktas 38 ekipāžas!  (2007-02-09)
Par reģistrāciju Ellītes klasē  (2007-01-26)
Turam īkšķus!  (2006-12-28)
Sveiciens dalībniekiem!  (2006-12-05)
NekroLane video  (2006-10-31)
2007. gada 26. maijā...  (2006-10-30)
Speciālais vēstījums no Eidolona  (2006-10-06)
NekroLane fotogrāfijas  (2006-10-02)
NekroLane rezultāti - Mazohisti  (2006-09-30)
NekroLane rezultāti - Tautas klase  (2006-09-30)
NekroLane starta kārtība  (2006-09-27)
iz organizatoru sapulces  (2006-09-27)
ACE 2006 Afterparty jeb NekroLane nolikums  (2006-09-20)
Sveiciens Calibra.lv un pārējiem dalībniekiem! ;)  (2006-09-20)
Iz NekroLane organizatoru sapulces...  (2006-09-05)
ACE'2006 Afterparty jeb NekroLane pieteikušās 35 ekipāžas!   (2006-07-06)
Joprojām Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums  (2006-07-01)
ACE  (2006-07-01)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums  (2006-06-02)
Atsauksmes par Autosamezglojums III  (2006-05-24)
Atsauksmes par Autosamezglojums II  (2006-05-23)
Atsauksmes par Autosamezglojums I  (2006-05-22)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums ir noticis!  (2006-05-21)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums dokumentācija  (2006-05-21)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums rezultāti  (2006-05-21)
Labrit' no rit', cik jauks sis rits!  (2006-05-20)
Ekipāžu numuri un startu laiki  (2006-05-18)
Dalībniekiem par Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums  (2006-05-13)
Top!  (2006-04-25, papildināts 2006-05-07)
Reģistrācija turpinās!  (2006-01-01)
Autosamezglojumam pieteikušās 53 ekipāžas!   (2006-01-01)
Autochase : Entanglement jeb Autosamezglojums  (2005-12-02, papildināts 2005-12-12)
2006. gada maijs - KUR?  (2005-11-01)
Rallijs Kollis 2005 "Malduguns" rezultāti  (2005-10-01, papildināts 2005-10-19)
RK'05 Malduguns apbalvošana!  (2005-10-03)
Atsauksmes par RK'05 Malduguns  (2005-10-03)
RK'2005 Afterparty Malduguns nolikums  (2005-09-21)
RK'05 Malduguns reģistrējušās 29 ekipāžas  (2005-08-29)
RK'2005 Malduguns notiks 30. septembrī!  (2005-08-18)
Bildes no "TTEJDV"  (2005-07-16)
Festivāls Rallijs Kollis`2005 ir noticis!  (2005-05-08, papildināts 2005-05-09)
Pieteikusies 61 ekipāža, reģistrācija atvērta vienai ekipāžai  (2005-03-03, papildināts 2005-05-06)
Gatavojies festivālam Rallijs Kollis`2005!  (2005-02-14, papildināts 2005-05-05)
Nedaudz par RallijKollja gatavosanu  (2005-04-19)
Le`Duss Tuss II notiks, kolīdz būs ledus  (2004-11-29, papildināts 2004-12-03)
Vai ar sešu stundu apmācību kursu var pāraudzināt satiksmes noteikumu pārkāpējus?  (2004-11-29)
Le`Duss Tuss II - jau 5. decembrī  (2004-11-29)
SOAL un Rīgas Domes sarakste par Ave Sol ralliju  (2004-08-25, papildināts 2004-08-26)
Laikraksts Rīgas Balss aicina sadarboties  (2004-08-26)
Ave Sol rallijs - atsauksmes  (2004-08-24)
Miskasttus III  (2004-05-17)
Festivāls Rallijs Kollis 2004 noslēdzies!  (2004-05-03, papildināts 2004-05-04)
Reģistrācija Rallijs Kollis  (2004-04-05, papildināts 2004-04-30)
Hydro Texaco Latvija un SO Autoliste izsludina akciju!  (2004-04-30)
Sākusies pieteikšanās ikgadējam rallijam Kollis 2004!  (2004-03-11, papildināts 2004-04-27)
Rallijs Kollis  (2004-04-22, papildināts 2004-04-27)
Vai esat gatavi Rallijs Kollis 2004?  (2004-03-11, papildināts 2004-03-19)
Balso par Latvijas gada labāko autosportistu!  (2004-01-14)
auto.parks.lv ir atdzīvojies...  (2003-12-24)
SO Autoliste 2. dzimšanas dienas pasākums  (2003-12-08)
06.12.2003. notiks kārtējais SO Autoliste pasākums!  (2003-10-24, papildināts 2003-12-04)
Drošs ātrums ziemā  (2003-11-11)
Sagatavo auto ziemai  (2003-11-03)
Pieminot Disastry  (2003-10-28)
Ar kādām riepām brauc Tu?  (2003-10-27)
SO rudens uzsaukums  (2003-08-31)
Ekotūre Rēzekne '2003  (2003-08-04, papildināts 2003-08-29)
23.08. notiks Ekotūre Rēzekne!  (2003-08-04, papildināts 2003-08-21)
NEBRAUC AR AUTO REIBUMĀ!  (2003-07-31)
Pie stūres skaidrā!  (2003-06-27)
Akcija!  (2003-05-29, papildināts 2003-06-10)
Miskasttuss 2003  (2003-05-26)
Gatavojamies Miskasttusam - 24.05.2003!  (2003-05-07, papildināts 2003-05-20)
Festivāls Rallijs Kollis 2003 noticis!  (2003-05-02)
Festivāla Rallijs Kollis 2003 noslēgums  (2003-04-30)
Pieteikšanās pasākumam Rallijs Kollis 2003 beigusies  (2003-04-25)
Rallijs Kollis 2003  (2003-03-17, papildināts 2003-04-17)
Autolistes Donordiena noslēgusies  (2003-02-22)
Autolistes Donordiena  (2003-02-14)
Le`Duss Tuss`2003 noticis!  (2003-02-09)
Le`Duss Tuss`2003 beidzot tiešām notiks!!!  (2003-02-05)
SO Autoliste mājas lapa hostējas uz DEAC  (2003-01-09)
Mangaļsalas Ziemas Svētku rezultāti  (2002-12-06)
Listei BŪS sava mājas lapa!  (2002-12-04)
Sveika, Liste!  (2002-12-03)
Aizritējuši Mangaļsalas Ziemas Svētki  (2002-12-02)
Pasākuma ?Mangaļsalas Ziemas Svētki? dienas kārtība  (2002-11-29)
Noslēgusies DUS mērīšanās akcija  (2002-11-02)
Mangaļsalas Ziemas Svētki 30.novembrī  (2002-10-23)
DUS mērīšanās akcija  (2002-10-02)
| Jaunumi | Par mums | Pasākumi uzņēmumiem | Pasākumi | Publikācijas | Dokumenti | Foto galerija | Videoklipi | Saites |
Mūsu sponsori un draugi:
    Autoliste     tosteris.com : web hostings un risinajumi    Geoveikals     19 points SIA     NACHOS Racing   
 4x4 Klubs   
Lapu apkalpo digiBlink, vietu uz web servera nodrošina DEAC
Terms & Conditions | Privacy Policy