Autoliste
Pasākumi | Ezīša miglājs (2010-09-25) | Atsauksmes | 4x4klubs, Kaspars P.

 Seko mums Twitter.com
 Vietu uz servera nodrošina DEAC

Doma par piedalīšanos Autolistes pasākumā 4×4kluba iekšienē virmoja jau sen, bet, dažādu gadījumu un negadījumu dēļ, šis plāns līdz šim netika realizēts. Šoreiz zvaigznes un kristāla bumba bija mūsu pusē un tā mēs sākām vākt komandu dalībai “Ezīša miglājs”. Gatavošanās procesā mainījās gan komandas sastāvs, gan pati tehnika, taču beigu beigās palikām pie busa vārdā Dodge Caravan un komandas sastāva KOKO, Garais, Sīkais, Liene un Ilze.

101_0160 (Large)

Ir uzausis 25.septembra rīts un sākam nervozi gatavot auto nezināmajam. Krāmējam autiņā kompjus , GPS un vēl čupu ar vajadzīgu un nevajadzīgu hlamu ;-) . Tuvojas starta laiks un ap 18:00 dodamies ārā no Rīgas Sēnītes virzienā. Starta vietā iedodamies otrie , bet varbūt arī pirmie , tas šoreiz nav īsti svarīgi ;-)

Tehniskā komisija. Tigra ir nepiekāpīga un nākas izkrāmēt pusi auto, lai atrastu avārijas trijstūri. Sēžot un nervozi dīdoties pa auto, secinām, ka līdzpaņemtajam kompim nestrādā barošana. Izmēģinot dažādas burvestības un melno maģiju, vads tomēr netiek salabots un paliekam bez navigācija kompja. Nāksies iztikt ar maziem plaukstdatoriem.

101_0161 (Large)

Un tad ir pienācis starta brīdis. Saņemam papīra karti, mazu enerģijas devu un uzdevumu aprakstu, kuru izlasot ir skaidrs, ka nekas nav skaidrs ;-) Neskatoties uz to – gāzi grīdā un minam Saulkrastu virzienā uz vienu no KP(06). Nonākot pie KP kādu ½ stundu meklējam mietu ar skanu galu, kuram it kā tur vajadzētu būt, bet nav. Nu nekas – ja nav tad nav Lecam autiņā un gāžam tālāk uz nākamo, laikam tālāko šī pasākuma punktu KP(02). Bet fortūna atkal nav mūsu pusē un brīnumaino mietiņu ar sarkano galu nevaram atrast. Ņemam jau kādu trešo vai ceturto reizi pēc kārtas pārlasām nolikumu un šeku reku nāk apgaismība. Mietiņi ir tikai punktos, kuros ir zvaigzne. Nolamājamies cik tomēr esam lieli muļķi un sākam pētīt vēlreiz Lācēna pierakstus. Pēkšņi Sīkais saka, ka viņam lēnām rodas apskaidrība, kas ir kas un kur mums ir jābrauc. Tā nu dodamies uz nākamo KP(12), kur atrodam gan mietiņu ar sarkanu galu, gan pašu sen kāroto zvaigzni. Tā nu ar vairākām gāzes uzpildes reizēm un lēnu garu vācam zvaigzni pēc zvaigznes, līdz uz kāda zemes celiņa negantie susuri ir izrakuši pamatīgu bedri, kuru pamanām tikai tad kas esam viņā iekšā ;-) Mūsu sēdinātais buss veiksmīgi 101_0165 (Large)tiek šim melnajam caurumam pāri, bet ir notikusi skāde. Esam atlocījuši priekšējā tilta aizsargu un tagad mūsu sēdinātais buss ir kļuvis par super sēdināto šosejas BMW. Tiekam līdz asfaltam ņemam talkā HI-Jack un pa dienu uzkonstruēto celšanas sistēmu, piepalīdzot līdzpaņemtajiem dēliem ½ stundas laikā aizsargs ir atlocīt vietā un zvaigzņu medības var turpināties. Ir pāri pusnaktij. 101_0170 (Large)Uzpildām Siguldā gāzi uz velkam tālāk. Vēl paaris KP ar zvaigznēm un nonākam Sakarnieku armijas bāzē pie KP(50). Tur sastopam kādu ekipāžu, kura ir atradusi mietiņu, bet nu nekādīgi nevar atrast pašu zvaigzni. Savadām GPS azimutus un attālumus, bet zvaigznes tur nav. Intuīcija saka, ka te ir kāds knifs un dodamies atpakaļ uz auto lai pārlasītu vēlreiz norādi un tiešām – aiz attālumiem un azimutiem ir divi mazi burtiņi WC. Ja ir māja, tātad tanī ir WC. Skrienam un atrodam WC, bet nekā. Intuīcija saka atkal, ka tā nevar būt un meklējam nākamo WC un – urā tur nu viņa spīd ;-) Atrodam vēl vienu zvaigzni un sākam rēķināt, ka nu pienācis laiks doties finiša virzienā, pa ceļam atrodot vēl kādu zvaigzni. Kopumā esam atraduši 13 zvaigznes.

Laimīgi esam finišējuši. Pamielojamies ar gardo Ezīša un Lācēna tēju, ieēdam gardo zupu, paskatāmies, ko dara draugs mēnesis un gaidām rezultātus. Apkārt drudžaini tiek apspriests piedzīvotais un viss pārējais. Tā kā līdz pēdējā auto finišam vēl ir stunda, sākam pētīt specuzdevumu “Ezīša sainītis”. Secinām, ka esam izdarījuši kļūdu, to neatrisinot. Bet nu jau vairs neko, mūsu sainītis paliek melnajā caurumā ;-) Sagaidām rezultātus un uzzinām, ka pasākumā ar 2755 punktiem ieņemam 6to vietu no beigām. Pirmai reizei ir tīri OK (vismaz tā mums pašiem liekas) ;-)

Tagad par to kas patika un kas nepatika. Patika ideja par mietiņiem ceļmalā , bet zvaigznes prasījās, lai būtu grūtāk atrodamas, līdzīgi kā tas bija KP(50), kur zvaigzne bija WC. Patika WAP sistēma, kas jau tika izmēģināta CDT Polārlapsā. Super bija gardā zupa un karstā tēja. Nepatika … laikam jau tādas lietas nav, kas nepatika. Kopumā pasākums OK un sākam jau gatavoties nākamajam Autolistes pasākumam, kas notiks nākošgad pavasarī. PALDIES Autolistes komandai.

| Jaunumi | Par mums | Pasākumi uzņēmumiem | Pasākumi | Publikācijas | Dokumenti | Foto galerija | Videoklipi | Saites |
Mūsu sponsori un draugi:
    Autoliste     Dagmaara SIA     tosteris.com : web hostings un risinajumi    Geoveikals     19 points SIA   
 NACHOS Racing     4x4 Klubs   
Lapu apkalpo digiBlink, vietu uz web servera nodrošina DEAC
Terms & Conditions | Privacy Policy