Autoliste
Pasākumi | eXpotīcija (2010-05-22) | Atsauksmes | Līgo Street Car

 Seko mums Twitter.com
 Vietu uz servera nodrošina DEAC

Un tā startēja Līgo Street Car komanda....
Startējām Tautas klasē, jo esam iesācēji. Tā kā esam iesācēji, tad nebijām bruņojušies ar smao artilēriju GPS+OziExplorer, bet cerējām iztikt tikai ar karti. Vienīgais mums bija Tomtoms, kurā varēja ievadī koordinātes, bet ceļu jau gan viņš nepalīdz atrast:) Karti izdevās ielādēt telefonā tikai nonākot Vangažu skolā, bet tad vēl nevarēja atrast, kur telefonā tā ir saglabājusies, tad nācās lādēt vēlreiz. Citos divos telefonos nevarēja ielādēt, jo nebija vietas. Labi,ka vēl iepriekšējā vakarā dabujām vadu, lai telefonu varētu pievienot pie portatīvā, tad vismaz karte bija daudz maz lielākā izmērā. Ik pa laikam, kad portatīvais iemiga pazuda no kartes kontrolpunkti, tad nācās vēlreiz atvērt karti. Sēžot aizmugurē un šķirstot reglamentu, lai WAP aizpildītu kā nākas, un vienlaicīgi braucot leģendu, man palika slikti ap dūšu, nācās piestāt pāris reizes;) Tad vēl atverot WAP divos telefonos, jo manējā nez kapēc varēja atzīmēt tikai pa vienai atbildi uz jautājumiem, saskārāmies ar to, ka uzdevums it kā bija izpildīts, bet kad pabeidzām, tad bija tikai iesākts, bet tur mums līdzēja Gatis, paldies viņam. Tā jau iet tiem iesācējiem:) Citādāk jau viss bija ok, tikai dažās vietās nedaudz pamaldijāmies, braucot uz Ķengurlekšanu, it kā jau braucām pareizi, bet nācās izmest vienu loku, jo īsti nevarēja saprast, kur atrodamies.

Nepatikās, ka satiksmē dabijām 0 punktus, jo it kā jau atbildējām gandrīz uz visiem jautājumiem, pat ik pa laikam saglabājām. Bet vai nu mēs nemācējām, vai neredzējām kur jāskatās, bet nepiefiksējām, cikos sākām un nepaspējām atbildēt uz visiem jautājumiem, līdz ar to laiks beidzās, uzdevums nebija pabeigts un nevienu atbildi neieskaitija, žēl protams:(

Tad vēl meklējot Bubuli un Pēku nokavējām divu muzeju apmeklējumus, jo nedomājām, ka tas būs tik ilgi. Izrādijās, ka laikam drīkst ekipāža dalīties divās grupās, vieni pilda vienu uzdevumu, citi otru, tā vismaz citi darīja. Tad jau mēs ar būtu paspējuši apmeklēt šos divus muzejus, bet gan jau citreiz būsim gudrāki:)

Tā jau mums leģendas patīk braukt, bet nepatīk, ka tu nezini, kur beigās nokļūsi. Braucot leģendas nonācām pie secinājumu, ka regulāri jānomet odometrs, bet tas jau nav nekas jauns braucējiem ar pieredzi:) Braucot leģendas punktu guvums ir krietni mazāks nekā apmeklējot muzejus, tas gan liekas negodīgi, bet tas mūsu viedoklis.
Pēc finiša atklājām, ka mums bija pieejamas divu polu koordinātes, kurus pat varejām paņemt, bet kad skatijāmies polus pirms pēdējā muzeja apmeklējuma un uzdevuma izpildīšanas vēl trūka 3 kordināšu ciparu, bet tas nu tā..

Saprotam, ka tagad visur izmanto jaunākās tehnoloģijas, bet arī tās mēdz atteikt, vai ne vienmēr darbojas tā kā vēlamies, vai ne visi izmanto. Tad varbūt ieteikums organizatoriem piedāvāt karti ar kontrolpunktu koordinātēm, protams par atsevišķu samaksu, tas priekš tādiem amatieriem kā mēs:) jo tas noder arī tad, ja PC vai telefons atsakās darboties.

Visādāk citādāk ļoti jauks pasākums, paldies organizatoriem, tā tik turpināt!

Ar cieņu, Līgo Street Car.
| Jaunumi | Par mums | Pasākumi uzņēmumiem | Pasākumi | Publikācijas | Dokumenti | Foto galerija | Videoklipi | Saites |
Mūsu sponsori un draugi:
    Autoliste     Dagmaara SIA     tosteris.com : web hostings un risinajumi    Geoveikals     19 points SIA   
 NACHOS Racing     4x4 Klubs   
Lapu apkalpo digiBlink, vietu uz web servera nodrošina DEAC
Terms & Conditions | Privacy Policy