Autoliste
Pasākumi | AutoChase: Descent (2007-09-29) | Atsauksmes | blonde paranoia, susurs

 Seko mums Twitter.com
 Vietu uz servera nodrošina DEAC

ekipāža - pilots + stūrmans (nu ļoti pietrūkās atbalsta grupas uz pakaļējā beņķa sms operatora veidolā) ekipējums - autolistes pasākumos nodriskāta cēsu rajona karte/ pildspalva/ 2 lukturi + grābeklis (lāpstas vietā)

piereģistrējamies, ietērpjamies gumijas spectērpos un nosacīti startējam, atgriežamies startā, lai nozīmētu visus KP - pazaudēta pusstunda :( duram uz 6KP, pa ceļam satiekam tehniska rakstura bēdu nomāktos alfistus.lv.

laimīgi esam aptuvenajā KP vietā - pamestas mājas/ visādas aizdomīgas nakts skaņas/ baisā baile līst tais graustos lūkoties, vai nav paslēpts kārotais KP, mīdamies dīdamies, piebrauc balstomāni - barā drošāk - ķemmējam mājas un apkārtējos krūmus - nikā. aleluja - puikas ir nobildējuši organizatoru karti ar KP atzīmi - momentā rodas skaidra atklāsme par precīzu KP atrašanās vietu

- atrasts/ izkniepts/ atslēga dabūta.

mežonīgos tempos lidojam uz vienu no tempļiem. pilots ieķēries stūrē, stūrmans meklē maisiņu "katram gadījumam" un izmisīgi cīnās ar sms plūdiem.

piebraucam maksimāli tuvu brikšņiem, aiz kuriem būtu jāslēpjas sliedēm.

dipadu dapadu caur krūmiem/ dipadu dapadu pa sliedēm - atrasts/ grāmata jau atslēgta/ izraujam savu vēstījuma lapu un dipadu dapadu prom, uz sliedēm stūrmans norauj gadsmita bieti un meditatīvi ietriec savu pauri smiltīs :) sēžam un cīnamies ar sms jūru, kaut kur tak jāgrūž tā sasodītā atslēga - sūtam palīdzības sms/ dabūjam atbildi/ pierezervējam atslēgas nolikšanu 8KP

- aiziet!

ievērtējot karti ir skaidrs, ka nokļūt KP var vai nu pa pavisam maziņu celiņu pa taisno vai pa mazliet lielāku celiņu ar līkumu. pieņemam lēmumu - pa taisno, kas ciešs fiasko, jo vienās mājās, mazais celiņš veiksmīgi izbeidzas:( mēģinam vēlreiz savu laimi - braucam pa lielāko celiņu ar līkumu.

nokļūstam aptuvenajā KP vietā, nav īstas pārliecības, vai esam tur, kur jābūt, stūrmans cīnās ar sms, pilots nolemj "nokārtot savas dabiskās vajadzibas", bet jau pēc pāris sekundēm kliegdams smiedams ir atpakaļ - esot gandrīz

ap****** KP. laime pilnīga - kniebjam/ sūtam sms.

kamēr stūrmans sūta palīdzības sms, pilots ir zaudējis orientāciju un apmaldījies trijās priedēs - vairs nav skaidrs, kur precīzi atrodamies, stūrmans pieslēdzas reālajai pasaule - kopā spēks, atpakaļceļs ir atrasts, stūrmans mēģina norezervēt nākamo KP, izrādās, kamēr meklēts atpakaļceļš, kāda cita ekipāža jau norezervējusi mūsu plānoto KP

!#$%^&* sūtam palīdzības sms vēlreiz - atbilde - brīvu KP nav. neatmetam cerības un zvanam, zvans vainagojas ar panākumiem - ar 101reizi esam norezervējuši 7KP.

duram uz KP, mazliet pamaldamies starp privāthauzītēm, atrodam vajadzīgo celiņu, kas virzās paralēli dzelzceļam, braucam - nikā un nikā, izkāpjam, pastaigājam pa sliedēm, paspīdinam lukturīti - tiešām - nikā. braucam tālāk un veiksmīgi "uzbraucam" KP virsū/ kniebjam & ķeram atslēgu un diemžēl dodamies uz finišu - laika limits ir nepielūdzami izsmelts, otram templim un pēdējam KP laika vairs naf.

pasākuma formāts bija jauks un atraktīvs/ sava deva adrenalīna dabūta/ 5h pazudušas uz neatgriešanos/ ņemot vērā konservatīvi pieticīgo aprīkojumu un cilvēkresursu trūkumu no sešiem KP paņemti četri. rezultātu dēļ laikam nākamreiz nāksies izmantot kā vairumam 21.gs. tehnoloģijas.

milzīgs paldies visiem organizatoriem par orģinālajām idejām (sms kādu laiciņu netiks sūtīti), labo pasākuma izpildījumu un nebeidzamo entuziasmu!!!

| Jaunumi | Par mums | Pasākumi uzņēmumiem | Pasākumi | Publikācijas | Dokumenti | Foto galerija | Videoklipi | Saites |
Mūsu sponsori un draugi:
    Autoliste     Dagmaara SIA     tosteris.com : web hostings un risinajumi    Geoveikals     19 points SIA   
 NACHOS Racing     4x4 Klubs   
Lapu apkalpo digiBlink, vietu uz web servera nodrošina DEAC
Terms & Conditions | Privacy Policy